Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 7,38 g btto, ryzost 585/000, osazen briliantem o hmotnosti cca 0,75 ct, okolo 10 briliantků o hmotnosti 10 x 0,01 ct, hmotnost kamenů celkem cca 0,85 ct, velikost 55, opatřeno CZ puncovní značkou."